list_banner2

За нас

Кои сме ние

DW Mining е водечка глобална веледрогерија за рудари за блокчејн, посветена на понудата на сосема нови и половни асични рудари.Испорачавме 50.800 рудари на преку 6.000 меѓународни клиенти и склучивме ново и стабилно партнерство ширум светот.Годишната продажба достигна 65 милиони долари во 2021 година и беше меѓу најдобрите продавачи на блокчејн рудари и компоненти на Alibaba во 2020 и 2021 година.

Во изминатите две години од периодот на пандемијата, нашите клиенти уживаа во посетите на интернет страницата и видео разговорите со тимот на продажниот сервис за следење на нивната пратка, што претставува поголема видливост на нивните нарачки и го подобрува времето на обработка на нарачките и ја подобрува безбедноста на плаќањето.

околу 1

Различно од традиционалните онлајн продавачи, DW Mining инвестираше многу во складиште и градење технички и логистички тим со цел клиентите да уживаат во агилната испорака на рударите.Во потеклото на изворите на производи и меѓународниот логистички центар во Хонг Конг, тој ја користи сопственоста на речиси 3.000 ㎡ складиште, овозможувајќи им на нашите клиенти да ги следат и да ги следат нивните брзи нарачки од извршување на нарачката до инсталација на машина и непречено вклучување во рударството операција.

Деноноќна професионална услуга и техничка поддршка се обезбедени од првичните барања на клиентите за понуда до решавање на проблеми по продажбата.Покрај решението за конфигурација на рударската машина и перформансите на рударската работа, меѓу нашите чести клиенти е добро познато дека премиум услугата го разликува DW Mining од другите добавувачи и затоа е широко препознаена од клиенти од 34 земји, главно од Северна Америка и Европа ( главно Русија).

Мисијата на DW Mining, насочена кон клиентите, е да го збогати животот на луѓето преку технологија и да го премости дигиталниот јаз преку обезбедување можности на клиентите да го поврзат технолошкиот напредок со личната благосостојба во светот, без оглед на географската локација.Ние создаваме долгорочни вредности за клиентите и им носиме финансиски успех со постојано барање на најсовремени алгоритамски производи, енергетска ефикасност и решенија за намалување на трошоците.

години рударско искуство
квадратни метри Магацин
Клиенти
Земји

Зошто да не изберете нас

Доверлив

Доверлив

100% безбедно плаќање, без измама без трикови, без мака, вие сте во вистински раце

Професионализам

Професионализам

Со 7 години искуство во рударството, конструктивно водство и техничка поддршка

Ефикасност

Ефикасност

Ние нудиме најбрза испорака со 100% гарантирано царинење без проблеми.

Рентабилно

Рентабилно

Конкурентна цена со разновидни избори, опфатени сите големи брендови и модели

Победа-Вин

Победа-Вин

Ние ги исполнуваме сите ваши потреби и ја цениме вашата скапоцена доверба, го спроведуваме она што го кажуваме.

Нашиот тим

Имаме професионален тим да ви служи, сите се високо обучени, нашиот продажен претставник ќе ви обезбеди информации од прва рака со понуди и ќе ве објави за новостите од индустријата.нашиот технички оддел ќе ви обезбеди еднократно решение, вклучувајќи поставување, одржување, а исто така и знаење за поправки.

слики 1

Нашите вредности

Однесување и однесување

Искористувајќи го максимумот од нашите уникатни средства, DW рударството е посветено да обезбеди супериорни производи и услуги кои ги подобруваат и оптимизираат перформансите на нашите клиенти.

Нашата посветеност кон нашите клиенти

DW Mining е посветена на извонредност во сè што сакаме да правиме.Наша цел е да правиме бизнис на доследен и транспарентен начин со сите наши клиенти и не поседуваме акционерски удели во средствата на нашите клиенти.Клиентите ни даваат голема доверба, особено кога станува збор за предавање чувствителни и доверливи информации.Нашата репутација за интегритет и фер постапување е од витално значење за освојување и задржување на довербата.Секој поединец е важен, без разлика дали сте голем или мал, ние ја почитуваме сета ваша доверба и го цениме секој клиент, а во меѓувреме се уверуваме дека вашите очекувања и грижи ќе бидат високо исполнети и вашите пари се секогаш во вистински раце.

Одговорност за нашите вработени

Сигурни работни места, доживотно учење, кариера и семејство со соодветно вклопување до пензионирање, DW Mining, им даваме посебна вредност на луѓето, Нашите силни тимови се она што нè прави тоа што сме денес.Ние се однесуваме кон секој со почит, благодарност, нашиот посебен фокус на клиентите и брзиот раст на нашата компанија се овозможени само врз оваа основа.

Нашите партнери

Имаме долгорочни одлични односи со нашите партнери, секогаш се грижиме дека сме извор од прва рака за да ги понудиме најдобрите можни зделки на нашите ценети клиенти.

партнери

Сертификат

сертификат

8
Патувањето до богатството
Супер услуга е она што го правиме

Општественото збогатување е причината зошто го правиме тоа

истрага